Występ Goldberga na RAW, Samoa Joe o walce z AJ Stylesem, Co robił Paul Heyman w WWE Performance Center?

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy konfrontację z udziałem Goldberga oraz Rica Flaira, która miała miejsce na Monday Night RAW w 2003 roku. Goldberg pokonał swojego rywala przez dyskwalifikację, do której doszło w momencie ingerencji ze strony Randy’ego Ortona. Po pojedynku Triple H zaatakował Goldberga młotem, ale na ratunek przybyli mu Chris Jericho oraz Shawn Michaels:

» Samoa Joe udzielił wywiadu dla Sky Sports, w którym wypowiedział się na temat walki z AJ Stylesem, która będzie miała miejsce 19 sierpnia na SummerSlam:

”Jest to dla mnie bardzo ważne wydarzenie. Walczę o mistrzostwo WWE – powiedział Joe. Jest to dla mnie wspaniała okazja. W przeszłości miałem okazję być częścią wielu wielkich wydarzeń, ale to jest jedno z moich marzeń i po SummerSlam dowiemy się, kto jest prawdziwym mistrzem. Nie mogę się doczekać konfrontacji z AJ Stylesem, ponieważ mamy wielki potencjał i fani mogą być zaskoczeni tym, co zaprezentujemy im w ringu’.

» W tym tygodniu Paul Heyman pojawił się w WWE Performance Center. Przez kilka dni prowadził szkolenia z talentami odnośnie wygłaszania odpowiedniego proma – twierdzi PWInsider.com. Bayley oraz Lars Sullivan za pośrednictwem Twittera poinformowali o wzięciu udziału w takiej sesji: