Czy Bill Goldberg powróci do ringu WWE?, AJ Styles pracuje nad książką, Znana data i miejsce odbycia Supercard of Honor XII, Nowa mistrzyni Sabotage Wrestling

» Były WWE Superstar Bill Goldberg wypowiedział się na temat swojego potencjalnego powrotu do ringu WWE:

”W branży krąży takie przysłowie. Nigdy nie mów nigdy. Przez 13 lat siedziałem w domu na tyłku przed telewizorem i nagle pojawiła się okazja do tego, abym mógł powalczyć w ringu WWE po raz kolejny. Na obecną chwilę nikt nie kontaktował się ze mną w sprawie mojego powrotu do WWE, ale cały czas jestem w trakcie przygotowań, dużo ćwiczę więc jeżeli taka propozycja przyjdzie to na pewno będę na nią gotowy”.

» Aktualny WWE United States Champion, AJ Styles ogłosił, że wkrótce rozpocznie pracę nad pisaniem własnej książki, która będzie oparta wyłącznie na jego debiucie podczas gali Royal Rumble oraz jego feudzie z Johnem Ceną.

» Federacja Ring of Honor za pośrednictwem Instagrama poinformowała o tym, że przyszłoroczna gala Supercard of Honor XII odbędzie się 7 kwietnia o godzinie 19:30 w UNO Lakefront Arenie w Nowym Orleanie. Na obecną chwilę wiemy tylko tyle, że udział w tym wydarzeniu weźmie kilka gwiazd japońskiej federacji New Japan Pro Wrestling:

» Federacja Sabotage Wrestling za pośrednictwem Facebooka poinformowała o tym, że Heather Monroe została Sabotage Wrestling New World Champion: