Zack Ryder odnośnie swojej pozycji w WWE, Harper i Tyler Breeze powrócili do NXT, AJ Styles o współpracy z Samoa Joe

» Zack Ryder wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Lilian Garcia, w którym wypowiedział się na temat braku obecności na RAW:

”Każdego dnia mogę potwierdzić, że jestem nieużywany. Podobna sytuacja ma miejsce jeśli chodzi o Monday Night RAW. Czy mam płakać z tego powodu? Czy mam być za to wdzięczny? Oczywiście mogłoby być znacznie gorzej, ale ja jestem pozytywną osobą, która wierzy w to, iż w życiu każdego wrestlera są dobre i gorsze momenty. Mam nadzieję, że te lepsze wkrótce nadejdą”.

» Podczas wczorajszego live eventu WWE NXT w Buffalo byliśmy świadkami powrotu Harpera (członka The Bludgeon Brothers), który musiał uznać wyższość NXT North American Championa Ricocheta. Na tym samym show pracował RAW Superstar Tyler Breeze, który bez większego problemu poradził sobie w konfrontacji z Marcelem Barthelem w Single Matchu.

» WWE Champion AJ Styles udzielił wywiadu dla Amarillo.com, w którym wypowiedział się na temat rywalizacji z Samoa Joe:

”To jest coś innego. Wcześniej postępowaliśmy w zupełnie inny sposób. Nasza rywalizacja stała się bardziej osobista niż kiedykolwiek. Zawsze jest ciężko konfrontując się z kimś tak utytułowanym i doświadczonym jak Joe. Przez wiele lat pracowaliśmy ze sobą i cieszę się z możliwości współpracy z nim w WWE”.