Big Cass ma kontakt z ludźmi z WWE, Fandango przebywa w siedzibie WWE, Reakcja gwiazd WWE na turniej Mixed Match Challenge

» Były WWE Superstar Big Cass wystąpił gościnnie w podcaście Bookera T, gdzie wypowiedział się na temat dobrego kontaktu z WWE:

”Rozmawiam z kilkoma kumplami z federacji World Wrestling Entertainment, a mam tutaj na myśli chociażby Kevina Owensa, czy Daniela Bryana, który pomógł mi na wiele sposobów. Oni twierdzą, że praca poza WWE jest niesamowita i daje bardzo wiele możliwości. Oni wiedzą o tym, ponieważ pracowali na scenie niezależnej”.

» Portal PWInsider.com informuje, że Fandango aktualnie przebywa w Birmingham, gdzie ma spotkać się z lekarzami WWE. Warto wspomnieć o tym, że na początku lipca bieżącego roku wrestler nabawił się bardzo poważnego urazu, przez który czeka go aż sześciomiesięczna przerwa.

» Poniżej przedstawiamy reakcję uczestników drugiego sezonu WWE Mixed Match Challenge. Zapowiedziane drużyny, to: Braun Strowman i Alexa Bliss, Bobby Lashley i Sasha Banks, Finn Balor i Bayley, Jinder Mahal i Alicia Fox, Kevin Owens i Natalya, The Miz i Asuka, Jimmy Uso i Naomi, Rusev i Lana, WWE Champion AJ Styles i SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair oraz R’Truth i Carmella. Show odbędzie się 18 września i będzie trwał aż do grudnia.