Duży push dla zwycięzcy Andre The Giant Memorial Battle Royal, Z kim zawalczy Asuka na WrestleManii 34?, Plany związane z Brockiem Lesnarem oraz Romanem Reignsem

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że zwycięzca tegorocznego Andre The Giant Memorial Battle Royal podczas WrestleManii 34 może otrzymać większy push niż zwycięzca zeszłorocznego, a wszystko dzięki dokumentowi poświęconemu Andre The Giantowi, który kilka dni po największej gali roku ukaże się w telewizji na kanale HBO. Wciąż nie wiadomo kto jest faworytem oficjeli WWE do zwycięstwa, ale pojawiają się plotki sugerujące o jakimś dużym nazwisku i być może będzie to powrót jakiegoś zawodnika.

Znalezione obrazy dla zapytania Andre The Giant Memorial Battle Royal

» Coraz więcej mówi się o tym, że podczas tegorocznej WrestleManii zwyciężczyni Women’s Royal Rumble Matchu, czyli Asuka zmierzy się z Charlotte Flair, a na szali zostanie postawiony SmackDown Women’s Championship w związku z czym obecna RAW Women’s Champion, Alexa Bliss swój tytuł mistrzowski będzie broniła w starciu wieloosobowym bądź przeciwko Nia Jax lub Rondzie Rousey.

» Jeśli chodzi o Brocka Lesnara to wiemy iż oficjele federacji WWE chcą obejrzeć jego starcie z Romanem Reignsem podczas WrestleManii 34, a na szali zostanie postawiony Universal Championship. Od początku tego roku pojawiają się takie spekulacje i wydają się one być w pełni uzasadnione.

Znalezione obrazy dla zapytania lesnar reigns