Dłuższa przerwa Ruseva, Brock Lesnar na RAW, Heel turn Romana Reignsa, Ilja Dragunov zwycięzcą turnieju, Debiut Asuki

» Portal F4WOnline.com donosi, że ”The Bulgarian Brute” Rusev od pewnego czasu nie występuje w tv ze względu na kontuzję barku, której prawdopodobnie nabawił się podczas starcia z The Big Showem na gali FastLane. W ostatnim czasie Rusev prowadził feud z Enzo Amore, Jinderem Mahalem, a także Big Showem, który na PPV wykonał mu trzy chokeslamy i to był sposób na dłuższe wyeliminowanie Ruseva z TV w celu wyleczenia urazu.

» WWE poinformowało, że dzisiaj w Detroit pojawi się Brock Lesnar, który na WrestleManii 33 stanie przed szansą na zdobycie WWE Universal Championship. Obecność Goldberga nie została zapowiedziana na dzisiejszy event.

» Wszystko wskazuje na to, że podczas WrestleManii 33 ”Big Dog” Roman Reigns pokona The Undertakera w nieczysty sposób co świadczyć może o nadchodzącym heel turnie. Chcielibyście zobaczyć Romana jako heela w roli terminatora?

» 23 letni rosyjski wrestler Ilja Dragunov pokonał takie gwiazdy jak Rhodes, Matt Riddle, Da Mack, JT Dunn, Donovan Dijak, Mike Bailey i Paul London dzięki czemu został zwycięzcą weekendowego turnieju wXw 16 Carat Gold.

» WWE NXT Women’s Champion Asuka za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat swojego debiutu podczas SmackDown Live Eventu w Madison Square Garden: