Uwaga na Spoilery! Ogłoszenie Romana Reignsa, Kolejne odejścia z Impact Wrestling, Golden Age powraca na RAW?, Pojedynki na WWE Main Event

» Podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW Roman Reigns ogłosił, że na gali SummerSlam zmierzy się z mistrzem WWE Universal o tytuł. Podczas segmentu pojawił się obecny pretendent do pasa Samoa Joe, który powiedział, że były członek The Shield nie znajduje się na liście, ponieważ nie był w stanie go pokonać. Jeśli to co mówił Roman Reigns jest prawdą to na najbliższej gali WWE PPV Great Balls of Fire Brock Lesnar pokona Samoa Joe, jednak sporo mówi się także o pojedynku Brauna Strowmana z Romanem Reignsem na SummerSlam po czym The Big Dog stanie przed szansą na zdobycie pasa WWE Universal na WrestleManii 34. Co o tym sądzicie?

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Wam o zakończeniu współpracy między Shanem Helmsem, a federacją Impact Wrestling. W dodatku portal PWInsider.com informuje o tym, że zarówno Al Snow jak i Pat Kenney znany także z występów jako Simon Diamond podążyli w ślady Shane’a i także zakończyli swoją współpracę z Impact. Warto dodać, że panowie zdecydowali się na rozwiązanie kontraktów ze względów finansowych:

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW Goldust za pośrednictwem Twittera opublikował wpis, w którym zażartował sobie odnośnie powrotu Golden Age do WWE. Warto dodać, że aktualnie Mr Rhodes feuduje z R’Truthem i możemy ich pojedynki oglądać podczas live eventów.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Main Event odbyły się poniższe starcia:

Kalisto vs Rhyno

Tony Nese vs Gran Metalik