Grupa The Shield aktywna aż do WrestleManii 34?, Vince McMahon wiedział o planach Chrisa Jericho, Powód odejścia Jamesa Storma z Impact Wrestling, Kiedy do ringu powróci Scott Dawson?

» Według różnych źródeł internetowych grupa The Shield najprawdopodobniej utrzyma się aż do WrestleManii 34 dzięki czemu będziemy mogli obejrzeć lepszą podbudowę starcia z udziałem Romana Reignsa i Brocka Lesnara, który obecnie pełni rolę mistrza WWE Universal i najprawdopodobniej zachowa ten tytuł aż do kwietniowej gali PPV.

Myślicie, że WWE nie zrezygnuje z takiego planu odnośnie The Shield?

» W najnowszym odcinku podcastu prowadzonym przez Jima Rossa pojawił się Chris Jericho, który wyjawił, że prezes WWE Vince McMahon od samego początku wiedział o jego planach dotyczących występu w federacji New Japan Pro Wrestling, gdyż mają ze sobą bardzo dobry kontakt i chciał go najpierw zapytać o zdanie.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że duży wpływ na odejście Jamesa Storma z federacji Impact Wrestling miała wysokość jego kontraktu, który wynosił 150-200 tysięcy dolarów rocznie, a z biegiem czasu jego pozycja w federacji stopniowo zmniejszała się i właśnie, dlatego IW zdecydowało się na podjęcie takiego, a nie innego rozwiązania tej sytuacji.

» Jak się okazuje członek The Revival, czyli Scott Dawson w przyszłym miesiącu powróci do ringu WWE po tym jak jakiś czas temu z powodu doznanej kontuzji bicepsa musiał pożegnać się z występami oraz poddać trudnej operacji oraz żmudnej rehabilitacji. Na szczęście wszystko poszło po myśli zawodnika i już wkrótce zobaczymy go z powrotem w ringu.

Cieszycie się z tego powodu? Jak myślicie, czy The Revival mają szansę zaistnieć w WWE?