Nikki Bella wystąpi na Survivor Series 2017?, Wpis Jamesa Ellswortha po odejściu z WWE, Carmella o zwolnieniu Jamesa, Wycieczka gwiazd WWE

» Coraz głośniej mówi się o tym, że podczas niedzielnej gali PPV Survivor Series do kobiecej drużyny SmackDown dołączy Nikki Bella po tym jak jakiś czas temu odpadła z programu tanecznego DWTS i obecnie nie ma żadnych zobowiązań(nie tak jak John Cena).

Czy myślicie, że ostatnie miejsce zostało zarezerwowane dla Nikki?

» Były WWE SmackDown Superstar James Ellsworth za pośrednictwem Twittera opublikował pierwszy post po zwolnieniu przez federację World Wrestling Entertainment:

”Dziękuję @WWE za umożliwienie mi spełnienia marzeń, dziękuję fanom za całe wsparcie. Będę wciąż udowadniał #AnyManWithTwoHandsHasAFightingChance”.

» Pani Money in the Bank Carmella za pośrednictwem Twittera postanowiła wypowiedzieć się na temat zwolnienia Jamesa Ellswortha przez WWE, do którego doszło niespełna kilka dni temu:

» WWE na swoim oficjalnym kanale na YouTubie zamieściło materiał wideo z wycieczki Lany, Carmelli, Mojo Rawleya i Zacka Rydera przez Grand Canal, odkrywając San Carco Square: