Carmella wygra na MITB dzięki Ellsworthowi?, Robbie Brookside trenuje z WWE UK Stars, Skrót kolejnej walki gwiazd WWE UK

» W zeszłym roku Carmella zdobyła walizkę Money in the Bank, dzięki czemu mogła ją zrealizować oraz zostać mistrzynią kobiet SmackDown Live. W dniu dzisiejszym jej przeciwniczką na MITB będzie Asuka. Według Cageside Seats, James Ellsworth włączy się w konfrontację kobiet i przyczyni się do zwycięstwa Carmelli.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiony został WWE Performance Center Coach Robbie Brookside współpracujący z WWE UK Superstars przed turniejem oraz wydarzeniami NXT, które odbędą się w poniedziałek oraz wtorek w Royal Albert Hall w Londynie. To dwudniowe wydarzenie zostanie wyemitowane w sieci WWE Network 25 czerwca – poniedziałek oraz 26 czerwca – wtorek.

» Zapraszamy do obejrzenie krótkiego materiału wideo z udziałem El Ligero oraz Travisa Banksa. Panowie zmierzyli się w pierwszej rundzie turnieju WWE United Kingdom w zeszłym tygodniu. Banks dzięki wygranej w ćwierćfinale zmierzy się z Ashtonem Smithem.