Triple H chwali pracę Jordana Devlina, Lacey Evans kpi z fanów w Belgii, Lince Dorado trenerem w I Believe In Wrestling Dojo

» WWE COO Triple H udzielił wywiadu dla The Irish Mirror, w którym wypowiedział się na temat Jordana Devlina:

”On jest jednym z facetów, którzy pracują najwięcej. Od ponad roku podziwiam jego występy na scenie niezależnej dla federacji, z którymi współpracujemy. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności jakie prezentuje w ostatnim czasie. To co zrobił na Download Festival było niesamowite, jego konfrontacja z Tysonem T-Bone’m – ozdoba turnieju”.

Warto przypomnieć, że Devlin jest uczniem Finna Balora, a w ćwierćfinale turnieju UK zmierzy się z Flashem Morganem Websterem.

» Na oficjalnym kanale federacji World Wrestling Entertainment pojawił się materiał wideo z udziałem gwiazd WWE NXT podczas eventu organizowanego w Antwerpii w Belgii. Tej nocy Lacey Evens połączyła siły z Biancą Belair, niestety wrestlerki musiały uznać wyższość Dakoty Kai oraz Candice LeRae:

» WWE 205 Live Superstar Lince Dorado wciąż pełni rolę trenera w I Believe In Wrestling Dojo, które znajduje się w Orlando. Wrestler za pośrednictwem Twittera opublikował następujące zdjęcie, na którym znajduje się była wrestlerka NXT, Zeda: