Shayna Baszler debiutuje w NXT TV, Hunter ogłasza specjalny live event NXT, Czy Aleister Black będzie pretendentem do pasa NXT?

» Była zawodniczka federacji UFC Shayna Baszler zadebiutowała w NXT TV w dniu wczorajszym, ale jeszcze nie wiadomo jakie plany mają oficjele wobec niej. Jedno co wiemy to fakt, iż względem niej szykowane są wielkie plany i być może wystąpi na Royal Rumble w historycznym Women’s Royal Rumble Matchu.

» WWE COO Triple H poinformował o tym, że pierwszy specjalny live event z udziałem gwiazd WWE odbędzie się w lutym 2018 roku w Tennessee oraz Nashville. Dotychczas zapowiedziane gwiazdy to:
NXT Champion Andrade „Cien” Almas & Zelina Vega, NXT Women’s Champion Ember Moon, NXT Tag Team Champions Kyle O’Reilly & Bobby Fish, Adam Cole, Aleister Black, Roderick Strong, Kairi Sane.

» Wszystko wskazuje na to, że 27 stycznia podczas specjalnego eventu NXT TakeOver w Filadelfii będziemy świadkami Singles Matchu z udziałem Adama Cole’a i Aleistera Blacka. Jak dotąd wiemy, że na TakeOver będziemy świadkami NXT Championship Matchu, w którym obecny mistrz Andrade Almas stanie w obronie pasa mistrzowskiego w starciu z Johnnym Gargano.