Triple H chwali The Authors of Pain, Stan zdrowia Kofiego Kingstona, Zapowiedź eventu JAPW, Starcie o miano pretendenta

» WWE COO Triple H udzielił wywiadu dla espn.com, w którym wypowiedział się na temat The Authors of Pain:

”Obecnie w WWE Performance Center znajduje się kilku facetów, o których z pewnością nigdy nie słyszeliście, a nawet nie kojarzycie ze sceny niezależnej, gdyż tam nie występowali. Dwoje dzieci z The Authors of Pain zostało wziętych do NXT mimo iż nie posiadali żadnego doświadczenia. Wystarczył rok, aby stali się naprawdę dobrym tag teamem. Obecnie w WWE jest tak wielu utalentowanych wrestlerów”.

» WWE SmackDown Live Superstar Kofi Kingston za pośrednictwem Instagrama opublikował materiał wideo zawierający aktualizację dotyczącą jego obecnego stanu zdrowia przy czym zaznaczył, że do chodzenia nie potrzebuje już specjalnego buta:

#progress #noboot #yeezy #why #powerrangers #ashytoclassy #wholefoods #toomuchtimeonmyhands

Post udostępniony przez Kofi (@thetruekofi)

» Federacja JAPW za pośrednictwem Facebooka poinformowała o przygotowaniu eventu w Edison, który odbędzie się 24 czerwca w celu pokazania weteranom wojskowym trochę sceny niezależnej. Jeśli w okolicy są jacyś chętni wrestlerzy do występu to muszą się oni zgłosić na facebooku do odpowiednich osób.

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT odbędzie się starcie z udziałem Hideo Itamiego oraz Rodericka Stronga. Zwycięzca otrzyma miano pretendenta do pasa WWE NXT, który obecnie jest w posiadaniu Bobby’ego Roode’a.