Samoa Joe obecny na gali TLC, Zmarł Melvin Nelson, Triple H powitał Lio Rusha w NXT, Jack Swagger nie dla Impact Wrestling?

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że były mistrz WWE NXT Samoa Joe pojawi się na gali PPV TLC, gdzie będzie miał nam do przekazania kilka bardzo ważnych informacji jednak wciąż nie wiadomo co to będzie.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że w wieku 80 lat zmarł Melvin Nelson, który w przeszłości pracował dla takich federacji jak: WWWF, CWA, Georgia Championship Wrestling oraz Championship Wrestling From Florida. Od dłuższego czasu Nelson zmagał się z problemami zdrowotnymi przez co stracił wzrok oraz czucie w nogach przez co od pewnego czasu musiał tylko i wyłącznie leżeć w łóżku szpitalnym.

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera opublikował wspólne zdjęcie z nową gwiazdą WWE NXT Lio Rushem, który już wkrótce będzie stanowił o sile rozwojówki największej federacji na świecie:

» Na obecną chwilę nie wiadomo, czy były mistrz WWE World Heavyweight Jack Swagger dołączy do federacji Impact Wrestling, ponieważ ograniczona została rola Dutcha Mantela, który był inicjatorem sprowadzenia do federacji ”Prawdziwego Amerykanina”.