Dolph Ziggler na temat Shinsuke Nakamury, Triple H w Hall of Fame, The New Day w Mumbaju, Przygotowania byłej WWE Women

» WWE SmackDown Live Superstar Dolph Ziggler wystąpił w najnowszym odcinku WWE Talking Smack, w którym wypowiedział się na temat byłego mistrza WWE NXT Shinsuke Nakamury oraz jego starcia na gali PPV BackLash. Dolph także zaznaczył, że skutecznie zaopiekuje się Shinsuke Nakamurą podczas najbliższej gali z udziałem niebieskiego brandu:

» WWE wydało poniższe oświadczenie:

Paul Levesque zostanie wprowadzony do Boys & Girls Clubs of America Alumni Hall of Fame. Dallas – Paul ”Triple H” wprowadzony do HOF, czyli stanie się kolejnym wybitnym mężczyzną. W tym samym czasie Levesque zostanie wprowadzony do Hall of Fame wraz z sześcioma innymi gwiazdami: WNBA star Skylar Diggins, MLBPA Executive Director Tony Clark, Dallas Cowboys tight end Jason Witten, actor Anthony Anderson, Dr. Dante Lauretta oraz Dr. Philip Schein.

» Poniżej przedstawiamy materiał wideo z uczestnictwa Kofiego Kingstona oraz Big E w Mumbaju w celu promowania przybycia federacji WWE do Indii:

» Była WWE & TNA Women Maria Kanellis za pośrednictwem Instagrama poinformowała o swoich przygotowaniach do ukończenia studiów w College – Sports, Entertainment, Event – Management: