Plany dotyczące The New Day, Goście Talk is Jericho, Kiedy powróci Chris Jericho?, Reakcja fanów WWE

» Jeśli chodzi o debiut byłych mistrzów tag teamowych The New Day na SmackDown Live to wszystko wskazuje na to, że w dniu dzisiejszym w Toledo panowie rozpoczną swój feud z obecnymi mistrzami tag teamowymi na niebieskiej tygodniówce, czyli The Usos co według mnie może być dużym sukcesem. Cieszycie się z powrotu członków The New Day do ringu WWE?

» WWE SmackDown Superstar Chris Jericho poinformował, że jego gośćmi w piątkowej odsłonie Talk is Jericho będą: RAW Tag Team Champion Jeff Hardy oraz IC Champion Dean Ambrose. Warto zaznaczyć, że Chris Jericho aktualnie przebywa ze swoim zespołem Fozzy w trasie koncertowej i w najbliższym czasie uda się do Japonii.

» WWE SmackDown Live Superstar Chris Jericho aktualnie przebywa w trasie koncertowej ze swoim zespołem Fozzy jednak wiemy, że były mistrz Stanów Zjednoczonych weźmie udział w live eventach WWE, które odbędą się 30 czerwca i 1 lipca odpowiednio w Tokyo oraz Ryougoku Sumo Hall.

» WWE za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twitterz opublikowało krótki materiał wideo z reakcji fanów na zdobycie WWE Championship przez Jindera Mahala podczas niedzielnej gali PPV BackLash: