Niesamowity Daniel Bryan, Triple Main Event WWE, Jinder Mahal o byciu mistrzem WWE, Ostrzeżenie Goldusta

» Z okazji wczorajszych 36 urodziny Generalnego Managera SmackDown Live Daniela Bryana, na stronie WWE.com pojawiło się wideo celebrujące wspaniałą karierę tego niesamowitego zawodnika. Zachęcamy do obejrzenia materiału:

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że 13 czerwca na SmackDown w Nowym Orleanie odbędzie się Triple Main Event obejmujący takie pojedynki jak:

-Randy Orton vs. WWE Champion Jinder Mahal
-AJ Styles vs. WWE United States Champion Kevin Owens
-Shinsuke Nakamura vs. Dolph Ziggler

» Nowy WWE Champion Jinder Mahal w rozmowie udzielonej dla SportsKeeda wypowiedział się na temat reakcji zaplecza WWE na wieść o zdobyciu pasa przez niego oraz o byciu part-timerem przez Brocka Lesnara:

”Reakcja na backstage’u była bardzo pozytywna. Vince McMahon był ze mnie bardzo dumny, ponieważ wie ile pracy włożyłem w to, aby dostać się na sam szczyt. Wydaje mi się, że po powrocie do federacji wreszcie mnie ludzie zaczęli doceniać, a ciężka i żmudna praca została doceniona. O zdobyciu mistrzostwa dowiedziałem się w dniu odbycia gali BackLash. Nie mam żadnego problemu z Brockiem Lesnarem oraz z jego byciem part-timerem. Brock jest wielokrotnym mistrzem WWE, byłym mistrzem UFC oraz byłym mistrzem NCAA, więc za to należą mu się pochwały. Moje przesłanie dla Brocka jest takie, że Mahara robi to co potrafi najlepiej i będzie najlepszym mistrzem WWE”.

» W zeszłym tygodniu na Monday Night RAW Goldust zaatakował swojego tag team partnera R’Trutha co doprowadziło do rozpadu Golden Truth. Złoty zawodnik za pośrednictwem Twittera postanowił wypowiedzieć się na temat tej sytuacji: