John Cena o pracy w branży, Braun Strowman o swojej kontuzji, AJ Styles o relacji z prezesem WWE, Stephanie McMahon o powrocie do ringu

» WWE SmackDown Live Superstar John Cena w rozmowie dla Metro.us wypowiedział się na temat ‚Dlaczego nie może pracować teraz w wrestlingu’?

”Chciałbym wykonywać obie rzeczy jednocześnie, ale faceci zajmujący się nagrywaniem filmów są trochę dziwni jeśli chodzi o ich ubezpieczenie. Nikt nie chce, abym został uderzony w twarz (Śmiech), ale i tak jestem podekscytowany nowymi wrażeniem idącymi z moimi występami poza ringiem WWE. Jestem bardzo dumny z zawodu wykonywanego przeze mnie, ale jestem świadomy tego w jaki sposób postrzegają mnie ludzie”.

» WWE RAW Superstar Braun Strowman za pośrednictwem Instagrama postanowił wypowiedzieć się na temat doznanej kontuzji, przez którą zostanie wyeliminowany na kilka tygodni:

”Wrócę, aby skończyć to co zacząłem i moje nazwisko znajdzie się w historii jako najbardziej destrukcyjne w #WWE. Ta operacja jest tylko niewielką przeszkodą, po której powrócę szybciej i będę jeszcze bardziej niebezpieczny!! #braunstrowman #monsteramongmen #nothingcankeepmedown”.

» WWE SmackDown Live Star AJ Styles udzielił wywiadu dla The Ropes, w którym wypowiedział się na temat zwycięstwa nad Vincem McMahonem:

”Myślę, że kiedyś udowodniłem prezesowi WWE, że jestem facetem, który nie troszczy się wyłącznie o swój interes, ale także i swoich przyjaciół. Razem jesteśmy o wiele silniejsi i zamierzamy wznieść produkt WWE na jeszcze wyższy poziom tak, aby był on bardziej popularny i ekscytujący. Vince McMahon jest moim szefem i w każdej chwili mogę z nim swobodnie porozmawiać. Dzięki temu jestem o wiele silniejszy i każdego dnia chce mu udowodnić, że chcę promować produkt WWE i wydaje mi się, że on to docenia”.

» Komisarz RAW Stephanie McMahon w rozmowie dla The Mirror wypowiedziała się na temat swojego powrotu do ringu:

”Uwielbiam aspekt wykonawczy, ponieważ zaszczytem jest możliwość współpracy z wieloma wykonawcami. Nie twierdzę, że jestem najlepszą kobietą na świecie, ale pewne jest to iż uwielbiam przebywać w świetle reflektorów i wkrótce ponownie się tam zjawię”.