Goldberg o relacji z Vincem McMahonem, Wypowiedzi AJ Stylesa odnośnie Johna Ceny, Nikki Bella producentem Total Divas i więcej

» Bill Goldberg w jednym z wywiadów wypowiedział się na temat swojej relacji z Vincem McMahonem:

”Cóz to po prostu biznes, w którym czasami ego jednej osoby staje na drodze, a także czasem ludzi wykonują rzeczy, które nie sprzyjają dobrej relacji biznesowej i myślę, że taka sytuacja miała miejsce z obu stron w latach 2003-2004 w WWE. Byłem dupkiem, ale czasy się zmieniły, mam rodzinę, powróciłem do federacji, a moje relacje z prezesem uległy diametralnej poprawie”.

» AJ Styles udzielił wywiadu dla FOX Sports, podczas którego zostały poruszone trzy tematy związane z Johnem Ceną. Możecie przeczytać je poniżej.

Czy zmienił zdanie na temat Johna Ceny po byciu w WWE przez ostatni rok:

“Słuchaj, może i John jest part-timerem – ostatnio dosyć często w WWE – ale ten gość pracuje ciężej niż ktokolwiek inny. Mam na myśli to, że pojawia się rano w Today Show, po czym powraca i bierze udział w live eventach, albo zjawia się na SmackDown Live. Facet ciężko pracuje, rozumiem to.”

“Mówiąc szczerze, stałem się lepszym zawodnikiem z powodu Johna Ceny, i podoba mi się to. Ale to jak daleko szacunek zmierza, chce go od każdego. Nie chcę tylko od Johna Ceny, chce to od faceta i kobiety z Today Show. Chcę to od ludzi, którzy robili plakat Royal Rumble.”

Czy John Cena powinien pobić rekord Rica Flaira, oraz czy będzie zapamiętany jako najwspanialszy mistrz w historii:

“Myślę, że John Cena zostanie taki zapamiętany, nawet jeśli mu się nie uda zostać 16-krotnym mistrzem. Myślę, że wiele ludzi wie, ile zrobił dla WWE. Dlatego myślę, że dojdzie do tego, zdobywając 16 raz tytuł czy nie.”

Odnośnie walki z SummerSlam 2016 oraz niedzielnej na Royal Rumble:

“Cóż, jest duża stawka w tym pojedynku. Nie było pasa WWE na SummerSlam, teraz jest. Jest ta stawka, i powiedziałbym, do AJ Stylesa, dużo dumy. Czuję, że nie jestem szanowany, i najlepszą drogą jest odebranie im tego. Tak długo jak jesteśmy razem i mamy konfrontacje słowną pomiędzy Johnem a mną, jest lepiej, ponieważ mamy okazję pogadać nieco bardziej agresywnie między sobą. Wiesz kim jest AJ Styles. Jest sprawdzonym zawodnikiem w WWE. Będę szedł na największą gwiazdę WWE, na Johna Cenę.

» WWE poinformowało, że Total Divas powróci do tv 5 kwietnia, a producentem nowej odsłony będzie Nikki Bella:

”Nikki Bella oprócz występu w Total Divas będzie pełniła także rolę producenta drugiej połowy szóstego sezonu TD”.

» Federacja Ring of Honor poinformowała, że kolejnym uczestnikiem turnieju Top Prospect jest…. Raphael ”Big Brother” King, który od niespełna 5 lat występuje na scenie niezależnej min. dla takich federacji jak: Beyond Wrestling, czy Anarchy Wrestling.

» Jak podaje TampaBay.com, John Cena nagrywał reklamę na Nickelodeon 2017 Kids Choice Awards w środę, przed południem. John znalazł się z załogą w Al Lopez Park w Tampie.

Kiedy zostali zapytani oto, co nagrywają, jeden z członków załogi odpowiedział, że nic wielkiego, lecz jak zauważono jeden z typków miał tablice z napisem “Cześć, nazywam się John Cena, jestem waszym prowadzącym Nickelodeon 2017 Kids Choice Awards.”

Ponoć miała miejsce scena, w której John Cena pokonał 6 dzieci w popularnej grze z kubkami. Możliwe, że ta część będzie przedstawiona na otwarciu show, które odbędzie się 11 marca. W pobliżu znajdowały się też popularne dla Nickelodeon zielone “gluty”, interpretacja własna.