William Regal o turnieju WWE UK, Goldberg o przyszłości WWE, Steve Austin o Royal Rumble Matchu i więcej

» Generalny Manager WWE NXT William Regal uczestniczył w konferencji prasowej WWE tuż po zakończeniu turnieju WWE United Kingdom. Podczas konferencji William wypowiedział się na temat Marty’ego Scurlla oraz Willa Ospreaya, którzy zostali zakwalifikowani zarówno do turnieju WWE UK jak i poprzednio do Cruiserweight Classic, lecz panowie byli niedostępni. William również wyjawił, że turniej o UK Championship skupił w sobie wielu utalentowanych wrestlerów, którzy w przeszłości uczestniczyli w obozach szkoleniowych prowadzonych przez naszą federację:

» WWE Superstar Bill Goldberg udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard, w którym wypowiedział się na temat przyszłości WWE:

”Spójrzcie na AJ Stylesa oraz Sashe Banks. To są gwiazdy, z których w przyszłości federacja WWE będzie miała bardzo duży pożytek. Jestem bardzo zadowolony ze sposobu w jaki w Performance Center prowadzone są szkolenia. Oczywiście jest wiele świetnych osób, z których również WWE może mieć pociechę w przyszłości. Firma znajduje się w dobrych rękach i jestem spokojny o jej przyszłość”.

» WWE Hall of Famer Steve Austin wystąpił w podcaście Scotta Fishmana, w którym wypowiedział się na temat niedzielnego Royal Rumble Matchu:

”Jestem ciekawy tego co zrobią Brock Lesnar oraz Bill Goldberg. Każdy spodziewa się ich kolejnego starcia podczas WrestleManii 33, ale najpierw trzeba skupić się na występach, które mają miejsce teraz i zbudować ich kondycję fizyczną. Za sprawą tej dwójki do tv powrócił The Undertaker, który również jest jednym z faworytów do zwycięstwa. Braun Strowman to fizyczny koleś, który być może będzie w stanie wyeliminować sporą liczbę wrestlerów, ale czy jest on gotów na występ na największej gali roku w walce wieczoru? Hmm ciężko stwierdzić”.

» W poniższym materiale wideo WWE NXT Superstars: No Way Jose, Tye Dillinger(który być może zadebiutje w głównym rosterze podczas gali Royal Rumble), Heavy Machinery, Montez Ford oraz Angelo Dawkins wskazali swoje ulubione momenty, które miały miejsce podczas PPV Royal Rumble:

» W ostatnim podcaście, Matt Morgan wypowiedział się na temat wtorkowego segmentu Johna Ceny z AJ Stylesem. Oto co na ten temat powiedział:

“Posłuchaj swojej arogancji John! Posłuchaj swojej pieprzonej arogancji! Jesteś zbyt dobry żeby pracować na scenie niezależnej? Ty? Gość, który nie umie zawiązać wrestlingowych butów, zaczekaj chwilę.. Ty nawet nie masz wrestlingowych butów, ponieważ nie szanujesz biznesu, ponieważ nikt nie nauczył Cię tego, przyjdź na scenę niezależną!”