Jinder Mahal pewny zwycięstwa, John Terry mistrzem WWE?, Wysoka pozycja Triple H w WWE, Turniej World Cup

» Pretendent do pasa WWE Jinder Mahal w wywiadzie udzielonym dla Hindustan Times wyjawił, że jego głównym celem jest zdobycie WWE Championship przy czym zaznaczył, że bardzo chce pokonać Randy’ego Ortona, a następnie walczyć z Johnem Ceną, który dla wielu młodszych wrestlerów jest wzorem do naśladowania.

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera pogratulował zwycięstwa Chelsea FC w tegorocznej edycji Barclays Premier League:

» Warto wspomnieć, że w tym tygodniu na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW pojawił się sam prezes WWE Vince McMahon, który jednak z tygodnia na tydzień odsuwa się na dalszy plan, natomiast więcej obowiązków ma Triple H, z którego pracy niemal wszyscy obecni w federacji są bardzo zadowoleni.

» Wszystko wskazuje na to, że Jeff Jarrett ma w planach zorganizowanie gali World Cup, w której udział wezmą wrestlerzy występujący w trzech federacjach od Impact Wrestling, AAA aż po Pro Wrestling Noah. Niestety na obecną chwilę nie wiemy nic więcej odnośnie tego turnieju.