Plany dotyczące starcia AJ Stylesa z Brockiem Lesnarem, Jinder Mahal obecny na Survivor Series?, Konferencja prasowa z Triplem H przed TakeOver, Johnny Gargano zdobędzie pas UK?, Gwiazdy Impact Wrestling mogą wystąpić w 4 sezonie Lucha Underground

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że pierwotne plany dotyczące starcia z udziałem Jindera Mahala i Brocka Lesnara na gali Survivor Series były takie, iż do zwycięstwa mistrza Universal przyczynić się miał John Cena przez co bylibyśmy świadkami narodzin nowego feudu, który swoje zwieńczenie miałby na WrestleManii jednak jak się okazało Jinder Mahal być może będzie ingerował w starcie z udziałem dwóch mistrzów i przyczyni się do zwycięstwa jednego z nich co może doprowadzić do walki byłego mistrza WWE z Brockiem Lesnarem na gali Royal Rumble.

» Przed rozpoczęciem jutrzejszej gali NXT TakeOver: War Games w Houston odbyła się konferencja prasowa, w której WWE COO Triple H przyznał, że klatki podczas War-Games Matchu nie będą miały dachów przez co otrzymamy lekko zmodyfikowaną walkę, gdyż jak się okazało Hunter obawiał się ostatecznego zdania Vince’a McMahona, więc wolał nie ryzykować z podpadnięciem mu.

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT TV Generalny Manager William Regal poinformował Johnny’ego Gargano o tym, że w przyszłym tygodniu stanie przed szansą na zdobycie United Kingdom Championship w starciu z Petem Dunnem. Pojedynek ten odbędzie się w najbliższą sobotę podczas TakeOver w Houston jednak jego emisja nastąpi dopiero w przyszłym tygodniu.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że gwiazdy, które aktualnie występują w federacji Impact Wrestling również będą mogły wystąpić w czwartym sezonie Lucha Underground. Jak się okazało w ostatnim czasie oficjele IW wyrazili zainteresowanie podpisaniem kontraktu z Brianem Cagem jednak on zdecydował się na kontynuowanie swojej kariery w LU oraz innych federacjach poza wcześniej wspomnianą.