Plany dotyczące feudu Jericho z Owensem, Stan zdrowia Tommaso Ciampy, Enzo Amore w dywizji Cruiserweight?

» Na początku 2017 roku oficjele WWE zaplanowali sobie jedną walkę wieczoru na WrestleManii 33, w której to Kevin Owens miał zmierzyć się z Chrisem Jericho o WWE Universal Championship. W tym starciu zwycięsko miał wyjść Chris, a następnie stracić tytuł na Payback jednak z wiadomych względów (Brock Lesnar i Bill Goldberg) plany zostały szybko zmienione jednak to nie wpłynęło na przebieg konfliktu z udziałem dwóch Kanadyjczyków.

» Na szczęście okazało się, że kontuzja jakiej nabawił się w tym tygodniu Tommaso Ciampa nie była na tyle groźna jak na początku zakładano dzięki czemu podczas wczorajszej gali NXT TakeOver: Chicago otrzymaliśmy ladder match o NXT Tag Team Championship. W tym pojedynku Tommaso oraz Johnny Gargano stanęli przed szansą na zdobycie pasów, które obecnie są w posiadaniu the Authors of Pain.

» Jeden z byłych mistrzów WWE United States w jednym z wywiadów wyjawił, że jest pod wrażeniem pracy jaką wykonują gwiazdy należące do dywizji Cruiserweight przy czym zaznaczył, że w przyszłości chciałby zobaczyć feud z udziałem obecnego mistrza Neville’a oraz Enzo Amore, który warunkami pasuje do tej dywizji. Chcielibyście zobaczyć takie starcie?