Global Force Wrestling na temat TripleManii XXV, Rosemary na gali WrestleCade, Bruno Sammartino o spotkaniu z Bruno Marsem, Rosemary o incydencie z Sexy Star

» Federacja Global Force Wrestling wydała następujące oświadczenie w sprawie incydentu z udziałem Sexy Star oraz byłą GFW Knockouts Champion Rosemary:

”To był zaszczyt dla GFW, że zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w TripleManii XXV, która odbyła się w zeszłym tygodniu w Mexico City. Zawodnicy z AAA, z którymi współpracowaliśmy okazali się być znakomitymi specjalistami w branży, natomiast AAA zorganizowało niesamowite widowisko z udziałem DJZ oraz Andrew Everetta. Niestety gala została zepsuta po przez incydent z udziałem Sexy Star oraz Rosemary. Oficjele federacji AAA wkrótce wydadzą oświadczenie w sprawie byłej zawodniczki Lucha Underground”.

» Federacja WrestleCade za pośrednictwem Twittera wydała oświadczenie, w którym poinformowała o pojawieniu się byłej Knockout’s Champion Rosemary na najbliższym wydarzeniu w Winston-Salem:

» Legendarny wrestler Bruno Sammartino udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard’s, w którym wypowiedział się na temat spotkania z Bruno Marsem:

”Jego ojciec był moim wielkim fanem dzięki czemu wspomniany wyżej piosenkarz otrzymał imię po mnie. Kiedy Bruno Mars pojawił się w Pittsburghu, to jego manager skontaktował się ze mną z prośbą o spotkanie więc się zgodziłem. Byłem pod ogromnym wrażeniem, ponieważ Bruno wydaje się być bardzo skromnym chłopakiem mimo swoich dotychczasowych osiągnięć. Po spotkaniu zadzwonił do swojego ojca i poinformował go o spotkaniu ze mną”.

» Na swoim Twitterze Rosemary potwierdziła, że cały incydent, który miał miejsce z Sexy Star w Fatal Four Way Matchu na TripleManii XXV, nie był planowany. Nie jest to część przyszłego storylinu.

„Pozwólcie, że coś wyjaśnię: jeśli pozwalasz sobie na za dużo z czyimś ciałem, gdy ktoś Ci na to pozwala i ufa Ci, że wyjdzie z tego bez zadraśnięcia, nie jesteś twardzielem. Jesteś dupkiem. Nie ma dla ciebie miejsca w tym biznesie.

Sexy Star postanowiła to zrobić w zeszły weekend na TripleManii. Postanowiłem nie wypowiadać się na ten temat w sieci, dopóki nie będę bardziej spokojna, aby cokolwiek powiedzieć. Zostałam poinformowana, że ona mówi ludziom, że to jest storyline. Wszyscy teraz jesteście poinformowani, że Sexy Star to kłamca. Była kłamcą w szatni, kiedy została zmuszona do przeproszenia i zamiast tego wymyśliła jakąś historyjkę o tym, że czegoś nie wiedziała i teraz jest kłamcą. Wiesz, kiedy wykręcasz czyjąś rękę. Wiesz, że armbar to prawdziwa i niebezpieczna dźwignia.

Aby przejść do dalszej części powyższego artykułu wystarczy kliknąć w ten LINK.