Uwaga na Spoilery! Przerwa Romana Reignsa, Koniec Global Force Wrestling?, Sonjay Dutt w Impact Wrestling, Przerwa Stephanie McMahon

» Portal F4WOnline.com donosi, że Roman Reigns nie pojawi się w tym tygodniu na live eventach WWE ze względu na śmierć swojego brata Matta, która miała miejsce kilka dni temu. Warto zaznaczyć, że Roman pojawi się na poniedziałkowym Monday Night RAW w Kansas City.

» Podczas wczorajszego odcinka Impact Wrestling dowiedzieliśmy się, że federacja Jeffa Jarretta Global Force Wrestling oficjalnie przestała istnieć, ponieważ połączyła się ona z Impact Wrestling. Karen Jarrett podczas ostatniego odcinka Impact wypowiedziała się na temat statusu GFW, a także oficjalnie potwierdziła połączenie dwóch federacji.

» Podczas wczorajszego odcinka Impact Wrestling pojawił się były TNA X-Division Champion Sonjay Dutt, który oficjalnie ogłosił swój powrót do federacji, a następnie wypowiedział się na temat początków dywizji-X, a następnie ogłosił, że weźmie udział w walce wieczoru o X-Division Championship.

» Jakiś czas temu na naszej stronie pojawiła się informacja dotycząca przerwy Stephanie McMahon, który była spowodowana wakacjami. Poniżej przedstawiamy zdjęcie, które pojawiło się za pośrednictwem Instagrama z udziałem Triple H oraz Stephanie: