Wywiad z Reyem Mysterio: Występ na Royal Rumble, Możliwy powrót do WWE, Wymarzeni przeciwnicy, Prince Puma

» Gościem WWE Hall of Famera, Edge’a oraz Christiana w najnowszym odcinku E&C’s Pod Of Awesomeness był były WWE World Heavyweight Champion, Rey Mysterio, który wypowiedział się na temat swojego występu podczas tegorocznej gali PPV Royal Rumble, możliwym powrocie na stałe do WWE oraz przyszłych gwiazdach.

Na temat powrotu podczas Royal Rumble Matchu: ”Przed eventem tylko kilka osób wiedziało, że pojawię się, ponieważ przez większość czasu byliśmy zamknięci w autobusie z Hurricane Helmsem. Reakcja jaką otrzymałem podczas Royal Rumble była jedną z najlepszych chwil w mojej znakomitej karierze profesjonalnego wrestlera. WWE starało się utrzymać mój występ w tajemicy i jestem pewien, że tylko ludzie, którzy musieli o tym wiedzieć, wiedzieli. Niestety z chłopakami dopiero mogłem przywitać się w ringu, ponieważ wszyscy byli zajęci przygotowaniami do tego wielkiego wydarzenia. W WWE nie miał okazji na występ od prawie trzech lat. Przed długi czas ćwiczyłem, a to pomaga na moje starzejące się kości. Mimo wszystko bardzo dobrze się czuję i byłem podekscytowany aż do powrotu do pokoju hotelowego, który znajdował się w New Jersey. To było niesamowite przeżycie”.

Pragnienie powrotu do WWE: ”Czekałem na rozpoczęcie negocjacji z firmą, ponieważ miałem kilka planów do zaoferowania. W tej chwili chodzi tylko o zainteresowanie i myślę, że obie strony są zainteresowane. Chcę w końcu wrócić i popracować z nimi. Nie widzę żadnego powodu, dla którego miałoby się to nie wydarzyć, więc aktualnie czekam na konkretną propozycję. Jestem podekscytowany tym co może przynieść przyszłość”.

Wymarzone gwiazdy: ‘‘WWE Champion AJ Styles jest jednym z tych facetów, z którymi chciałbym się zmierzyć w ringu. Finn Balor – jestem jego wielkim fanem i również chciałbym stanąć z nim twarzą w twarz. Kolejnym rywalem, do którego mam sentyment jest Ricochet. Wiem, że niedawno podpisał kontrakt z WWE”.

Prince Puma jako najlepszy wrestler na świecie: ”Kiedy miałem okazję pracować z nim po raz pierwszy w Lucha Underground na prawdę nie wiedziałem kim on jest. Z nim odbyłem jeden z najlepszych pojedynków po opuszczeniu WWE. On przed naszą walką powiedział mi wprost, że jestem jego idolem. Jestem dumny z tego iż wreszcie Prince został doceniony przez WWE. On jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych facetów na świecie. Miałem okazję wystąpić z nim dwa lub trzy razy i za każdym razem, gdy wchodziliśmy do ringu to działo się coś magicznego. Nie mogę się doczekać, kiedy rozpocznie się jego prawdziwa kariera w WWE, ponieważ wiem iż przed sobą ma wielką przyszłość”.