Jakie plany ma WWE dla Brauna Strowmana odnośnie WrestleManii 34?, Dwie gwiazdy NJPW kontuzjowane, Pierwszy obóz szkoleniowy NJPW Dojo

» Do WrestleManii 34 został miesiąc, jednak wciąż nie wiadomo jaką rolę będzie pełnił Braun Strowman na największej gali roku. W ostatnim czasie pojawiły się spore kontrowersje dotyczące Romana Reignsa oraz handlarza sterydami, Richarda Rodrigueza. Jeśli te plotki okażą się prawdziwe, to z pewnością federacji zawiesi kilka gwiazd w związku z czym Braun mógłby zająć miejsce w walce wieczoru z Brockiem Lesnarem. Pierwotnie ”dzidziuś” miał być częścią pojedynku o WWE Intercontinental Championship jednak z jakiegoś powodu plany te zostały zmienione. The Wrestling Observer Newsletter informuje, że jeśli Braun nie zostanie dodany do walki wieczoru o Universal Title, to weźmie on udział w jakimś segmencie.

» Federacja New Japan Pro Wrestling poinformowała, że Hikuleo oraz Katsuya Kitamura nie pojawią się podczas tournee New Japan Cup ze względu na urazu z jakimi się zmagają. Jeden z członków The Guerillas of Destiny, czyli Tanga Loa będzie czynnie uczestniczył w wycieczce.

Znalezione obrazy dla zapytania Hikuleo njpwZnalezione obrazy dla zapytania Katsuya Kitamura njpw

» W tym miesiącu odbędzie się pierwszy obóz szkoleniowy w NJPW Dojo. Głównym trenerem w Dojo będzie Katsuya Shibata, a jego asystentem ma być Scorpio Sky. W zeszłym roku na kwietniowej gali Sakura Genesis, Shibata został ranny, a następnie stwierdzono u niego krwiaka podtwardówkowego. Po przejściu pomyślnie operacji oraz żmudnej rehabilitacji zawodnik chce odnaleźć się w nowej roli: