Rey Mysterio na evencie w Melbourne, Johnny Gargano na temat obecnej szatni WWE, AJ Styles o postrzeganiu mistrzostwa WWE

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy tag team match z udziałem Lance’a Storma oraz Christiana, a ich przeciwnikami byli Kidman oraz Rey Mysterio o World Tag Team Championship podczas WWE Global Warning. To wydarzenie miało miejsce w 2002 roku w Melbourne w Australii. Storm oraz Christian zachowali swoje tytuły mistrzowskie. Warto zaznaczyć, że 6 października w Melbourne odbędzie się wydarzenie Super Show-Down:

» Johnny Gargano za pośrednictwem Twittera opublikował swoje przemyślenia dotyczące obecnej szatni WWE NXT, która posiada najbardziej utalentowane gwiazdy na świecie. Wrestler zauważył także, że większość fanów wie, iż pokazy NXT TakeOver oraz live eventy odbywające się na Florydzie są obowiązkowe:

» WWE Champion AJ Styles wypowiedział się na temat postrzegania mistrzostwa WWE:

”Myślę, że zmierzamy w nowym kierunku – powiedział Styles. Wydaje mi się, że obecni sportowcy nie są tak wielcy jak kiedyś w futbolu amerykańskim oraz rugby. Faceci nie są tak wielcy jak kiedyś, ale są szybszymi oraz lepszymi sportowcami. W każdym uprawianym sporcie są faceci mojej postury, a to jest bardzo dobre dla mnie”.