Rey Mysterio negocjuje z WWE, Katsuya Kitamura odejdzie z New Japan Pro Wrestling?, Film dokumentalny poświęcony AJ Stylesowi

» Portal PWInsider.com twierdzi, że 27 kwietnia podczas eventu WWE Greatest Royal Rumble w Arabii Saudyjskiej pojawi się Rey Mysterio. Wciąż nie wiadomo, czy będzie on częścią 50-osobowego Royal Rumble Match. The Wrestling Observer Newsletter informuje, że Rey nie zaakceptował warunków kontraktu z WWE, jednak obie strony wciąż negocjują. Wciąż wszyscy oczekują, że wrestler z Meksyku na stałe zawita w WWE.

» Wszystko wskazuje na to, że Katsuya Kitamura rozstanie się z federacją New Japan Pro Wrestling. Wrestler od kilku tygodni zmaga się ze wstrząsem mózgu, więc pojawiły się spekulacje mówiące o zakończeniu kariery. Wciąż nie wiadomo, czy jest to w stu procentach prawdziwa informacja, czy po prostu część jakiegoś storyline’u.

» Na stronie WrestlingDVDNetwork.com pojawiła się informacja dotycząca kolejnego filmu dokumentalnego, który będzie poświęcony historii WWE Championa AJ Stylesa. W tym materiale mają pojawić się najlepsze występy wrestlera w WWE od 2016 roku.