Plany dotyczące przyszłości Kurta Angle w WWE, Sami Zayn o możliwości współpracy z Reyem Mysterio, AJ Styles chce walczyć z Tylerem Batem

» WWE Hall of Famer Kurt Angle pojawi się na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW w Filadelfii informuje PWInsider.com. GM RAW pojawił się w telewizji podczas zeszłotygodniowego odcinka czerwonej tygodniówki, gdzie miał okazję do zakwalifikowania się do turnieju WWE World Cup. Odbędzie się on podczas specjalnego wydarzenia Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej. Podobno w listopadzie ma dojść do konfrontacji z udziałem Team Angle vs Team Corbin.

» Sami Zayn powróci do ringu WWE nie wcześniej niż w przyszłym roku, ale już nie może doczekać się możliwości współpracy z Reyem Mysterio, który pojawi się na tysięcznym odcinku SmackDown Live, gdzie zmierzy się z obecnym WWE United States Championem Shinsuke Nakamurą w WWE World Cup qualifier Matchu. Sami za pośrednictwem Twittera skomentował powrót byłego World Championa:

» WWE Champion AJ Styles w rozmowie dla The Daily Star wyjawił, że myśli nad współpracą z WWE NXT Superstar Tylerem Batem, ponieważ mogliby stworzyć niesamowite widowisko:

”Jeśli nadarzy się okazja, myślę, że on i ja moglibyśmy stworzyć niesamowite widowisko”.

Tyler Bate także skomentował możliwość występu z obecnym mistrzem WWE na jednym ringu:

”Myślę, że mógłbym mieć dobry mecz z AJ Stylesem”.