AJ Styles dementuje plotki o podpisaniu kontraktu z WWE, Finn Balor podwójnym pretendentem + szansa na RAW, TJ Perking o swojej przyszłości

» Różne zagraniczne źródła informują, że AJ Styles podpisał nową umowę z federacją World Wrestling Entertainment. Jednak sam wrestler za pośrednictwem Twittera zakwestionował te raporty i zaprzeczył im istnieniu:

“Co to było? Jesteś pewien? Daj mi znać, ponieważ nic o tym nie wiem”.

Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że osoby związane z WWE uważają, iż były WWE Champion wkrótce podpisze nową umowę i nie pójdzie w ślady Deana Ambrose’a mimo, że jest przyjacielem takich osób jak: AEW Executive Vice Presidents, The Young Bucks.

» Federacja World Wrestling Entertainment potwierdziła, że podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW dojdzie do konfrontacji z udziałem Finna Balora oraz WWE Intercontinental Championa Bobby’ego Lashleya. Oczywiście ta walka odbędzie się o Intercontinental title. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane wydarzenia na show:

* Kurt Angle wypowie się na temat swojej przyszłości związanej z WWE,
* (Qualifier for Tag Team Elimination Chamber Match)
Sasha Banks i Bayley vs Nikki Cross i Alicia Fox
* WWE Intercontinental Champion Bobby Lashley vs Finn Balor
* Jeff Jarrett (w/Road Dogg) vs Elias

» WWE 205 Live Star TJ Perkins za pośrednictwem Instagrama udostępnił przemyślenia na temat swojej przyszłości związanej z głównym rosterem WWE. Kiedyś ktoś skomentował jedno z jego zdjęć w następujący sposób:

“Powinieneś zostać już dodany do głównego rosteru – Nie trzęsę trzęsę wystarczającej ilości rąk, ani nie promuję fałszywej pozytywności. Po prostu lubię bawić się tym, co robię i w rzeczywistości jestem w pełni prawdziwym facetem, który pomaga ludziom”.