Uwaga na Spoilery! Zelina Vega z drobnym urazem, Dark match i promo po SmackDown, Śmierć trenera Shawna Michaelsa

» Na SmackDown rywalem Reya Mysterio był Andrade “Cien” Almas, przy którego boku nie pojawiła się Zelina Vega. Portal PWInsider.com informuje, że powodem nieobecności wrestlerki na show był wstrząs mózgu, którego doznała na Battle Royal, 28 października podczas Evolution. Zelina powróci w ciągu kilku najbliższych tygodni:

» Po zakończeniu wczorajszego tapingu WWE SmackDown w Manchesterze odbył się dark tag team match, w którym obecny WWE Champion AJ Styles oraz Daniel Bryan pokonali The Miza i Randy’ego Ortona. To był jedyny występ ringowy mistrza na SmackDown. W trakcie walki Viper próbował wykonać RKO na Danielu, jednak jego finisher został skontrowany, co wykorzystał AJ Styles wyprowadzając Phenomenal Forearm. Po walce AJ powiedział, że w Manchesterze pokonał Jindera Mahala i zdobył WWE Championship, dzięki czemu jest Manchester Arena jest miejscem, o którym nigdy nie zapomni.

» NWA Hall of Famer Jose Lothario zmarł w wieku 83 lat. Taką informację podał były prezes NWA Bruce Tharpe za pośrednictwem Twittera, co zostało również potwierdzone przez The Cauliflower Alley Club. Na obecną chwilę nie wiadomo, co było przyczyną śmierci, ale jeśli dowiemy się czegoś ciekawego, to od razu Was o tym poinformujemy. Lothario w przeszłości towarzyszył WWE Hall of Famerowi Shawnowi Michaelsowi na ringu WWE.