Poważne problemy zdrowotne Brauna Strowmana, Ilja Dragunov czołową postacią tryoutów WWE w Niemczech, Współpraca Impact Wrestling z House of Glory Wrestling

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że Braun Strowman zmaga się z urazem kolana, który podobno jest bardzo poważny. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy będzie on mógł kontynuować swoją przygodę na ringu WWE. Pojawiają się plotki sugerujące, że Braun otrzyma kilka miesięcy wolnego od WWE, aby wyleczyć swoje problemy. Podobno jego walka z Brockiem Lesnarem na Crown Jewel zakończyła się w taki sposób, a nie inny zważywszy na uraz wrestlera.

» Armia europejskich gwiazd pojawiła się na tryoucie organizowanym przez federację WWE w Niemczech. Między innymi fani mogą dostrzec na zdjęciu Ilje Rukobera lepiej znanego jako Ilja Dragunov. Rosyjski wrestler zdobył uznanie w branży w ciągu ostatnich kilku lat po wygraniu Westside Extreme Wrestling 16 Carat Gold Tournamentu w 2017 roku. W tym czasie również był uczestnikiem Battle of Los Angeles, czyli turnieju organizowanego przez federację PWG.

WWE Germany Tryout

» Federacja Impact Wrestling poinformowała, że 4 kwietnia w Nowym Jorku odbędzie się gala o nazwie “Culture Clash 19”. Wydarzenie to zostanie wyemitowane po przez Twitch i zostanie stworzone razem z House of Glory Wrestling. Dzięki temu z pewnością będziemy mogli liczyć na niesamowite widowisko.