Ethan Carter III na celowniku WWE, Gwiazdy sceny niezależnej podpiszą kontrakt z WWE, Kto pojawił się na backstage’u Impact Wrestling?, Znamy walkę wieczoru gali Redemption

» Wszystko wskazuje na to, że w tym tygodniu na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment pojawi się informacja dotycząca podpisania kontraktu z Ricochetem oraz War Machine. Z tego co wiadomo na celowniku oficjeli WWE znalazł się także Ethan Carter III, który pożegnał się z federacją Impact Wrestling jednak na swoją przeprowadzkę będzie musiał poczekać przynajmniej kilka miesięcy, aż do WrestleManii.

» Portal PWInsider.com informuje o tym, że Ethan Carter III pojawił się na backstage’u podczas nagrywania wczorajszych tapingów Impact Wrestling mimo iż ”został on zwolniony” po tym jak wziął udział w Feast or Fired Matchu. Oprócz niego na zapleczu zjawili się: NWA World Heavyweight Champion Nick Aldis, Tim Storm oraz Dave Lagana – nagrywali materiały dla NWA.

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy o nowej gali Redemption organizowanej przez federację Impact Wrestling. Teraz wiemy, że odbędzie się ona 22 kwietnia, a w walce wieczoru Impact Global Champion Austin Aries ma zmierzyć się z Alberto El Patronem.

Znalezione obrazy dla zapytania Austin Aries impact wrestling 2018

Znalezione obrazy dla zapytania alberto el patron impact wrestling 2018