Kolejna gwiazda z Indii w WWE, Największe momenty w historii Monday Night RAW, Logo gali Impact Wrestling Redemption

» Na stronie The Times of India pojawiła się informacja dotycząca podpisania kontraktu przez federację World Wrestling Entertainment z z indyjskim kickboxerem Sauravem Gurjarem(33 lata). Zawodnik ten na wiosnę wziął udział w jednym z tryoutów organizowanych przez WWE w Dubaju i zaimponował trenerom z Performance Center dzięki czemu podpisał kontrakt z federacją. W 2012 roku wziął udział w Ring Ka King, czyli programie wspieranym przez TNA, gdzie występował jako Deadly Danda i miał okazję współpracować z takimi gwiazdami jak: Abyss, Magnus, Scott Steiner, Sonjay Dutt, Matt Morgan oraz Chavo Guerrero, Jr. Oto w jaki sposób Gurjar wypowiedział się na temat dołączenia do WWE:

”Od dzieciństwa moim największym marzeniem było zostanie wrestlerem w WWE. Jestem chłopakiem pochodzącym z Chambal, czyli miejsca w którym dzieci mają zwykle dwie możliwości – wstąpić do polityki lub do mafii piaskowej. Zawsze chciałem być profesjonalnym wrestlerem, a wszystko co działo się pomiędzy – sport, aktorstwo – było czystym przypadkiem. Mój cel jest prosty. Chcę w przyszłości zostać mistrzem WWE. Z pewnością zajmie mi to trochę czasu, ale osiągnę swój cel”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy byłego komentatora WWE Seana Mooneya oraz Petera Rosenberga. Panowie wchodzą do magazynu WWE w celu poszukiwania największych momentów Monday Night RAW:

Po zejściu dzisiejszego RAW z anteny Rosenberg oraz Graves ujawnią typy WWE Universe odnośnie 25 momentów w historii RAW.

» Poniżej przedstawiamy logo kolejnej gali PPV, czyli Redemption organizowanej przez federację Impact Wrestling. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy się odbędzie.