Gdzie odbędzie się WWE WrestleMania 35 Axxess?, W jaki sposób Zelina Vega dostała się do WWE?, Ciekawa ankieta na stronie WWE

» Portal PWInsider.com informuje, że oficjele WWE podjęli decyzję dotyczącą lokalizacji WrestleManii 35 Axxess. W ostatnim czasie na stronie WWE pojawiła się ankieta, w której fani wrestlingu mogli głosować na miejsce, gdzie ma odbyć się wyżej wspomniane wydarzenie. Tak więc eventy odbywać się będą w Lincoln Center w Nowym Jorku oraz New Jersey Performing Arts Center w Newark.

» WWE SmackDown Women Zelina Vega wystąpiła w najnowszej odsłonie podcastu Lilian Garcii, w którym wypowiedziała się na temat otrzymania propozycji od WWE:

”Minęło kilka tygodni po zakończeniu kręcenia filmu. William Regal zadzwonił do mnie i powiedział, że przedstawiciele WWE zamierzają mnie zaprosić do WWE Performance Center. Powiedział jeszcze, że mają ciekawy pomysł na moją osobę, więc dlaczego by nie spróbować. To była moja wielka szansa, więc musiałam się zgodzić i sprawdzić, czy plan jaki mają wypali, czy też spali na panewce”.

» Na oficjalnej stronie WWE.com pojawiła się ankieta, w której fani mogą głosować na wrestlera jakiego chcieliby mieć w swoim narożniku podczas WWE Super Show-Down. Tak prezentują się aktualne wyniki głosowania:

54 procent głosów oddanych na Kane’a,
46 procent głosów oddanych na WWE Hall of Famera Shawna Michaelsa.

Warto wspomnieć, że na evencie w Australii ulubiony demon diabła stanie w narożniku The Undertakera, natomiast Hall of Famer będzie wspierał swojego przyjaciela Triple H.