Spotkanie przedstawicieli Impact Wrestling z WWE, Konflikt Paige i Barona Corbina, Gwiazdy WWE na spotkaniu z dziećmi

» Portal PWInsider.com informuje, że kilku wysokiej rangi urzędników WWE spotkało się z przedstawicielami federacji Impact Wrestling w WWE HQ w Stamford. Impact było reprezentowane przez Scotta D’Amore i Eda Nordholma. Po drugiej stronie obecny był WWE COO Triple H. Warto zauważyć, że prezes WWE nie pojawił się na spotkaniu. Nie jest tajemnicą, że WWE współpracuje z Impact Wrestling od momentu, kiedy ta druga federacja została wykupiona przez Anthem. Podobno spotkanie nie miało nic wspólnego ze sprzedażą Impact lub jej biblioteki wideo.

» W tym tygodniu SmackDown General Manager Paige oraz RAW General Manager Baron Corbin wzięli udział w dyskusji na Twitterze odnośnie tego, który z brandów spisał się lepiej podczas niedzielnej gali WWE PPV Hell in a Cell:

» WWE Universal Champion Roman Reigns, WWE Intercontinental Champion Seth Rollins, Sasha Banks, Stephanie McMahon oraz ambasador WWE Dana Warrior spotkali się z dziećmi z Children’s Health w Dallas przed poniedziałkowym odcinkiem WWE Monday Night RAW. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć ze spotkania: