Uwaga na Spoilery! Rey Mysterio zadowolony po SmackDown, Mark Andrews z title shotem?, Zaktualizowana karta WWE PPV Survivor Series

» Na wczorajszym SmackDown, Rey Mysterio pokonał Andrade “Cien” Almasa, dzięki czemu otrzyma szansę na występ w niebieskiej drużynie na gali PPV Survivor Series. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Rey wypowiedział się na temat swojej obecności w drużynie SmackDown:

”To wielki zaszczyt, mam wielki szacunek dla moich kolegów – powiedział Mysterio. Daniel Bryan po doznaniu wielu urazów, które zniszczyły jego karierę, wciąż walczy na wysokim poziomie i sprawia, że chcę konkurować jeszcze bardziej i być jak najbliżej jego. Pozwól, że powiem Helluva team”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy krótki filmik z udziałem WWE NXT UK Superstara Marka Andrewsa, który powrócił do swojego rodzinnego miasta. Andrews pokonał Wild Boara na live evencie, a w najnowszej odsłonie WWE 205 Live zmierzył się z obecnym WWE Cruiserweight Championem Buddym Murphy oczywiście w non-title matchu:

» Tak prezentuje się zaktualizowana karta walk, jakie obejrzymy 18 listopada w Staples Center w Los Angeles podczas wydarzenia Survivor Series. Na SmackDown poznaliśmy kolejnych uczestników wcześniej wymienionego PPV:

RAW vs. SmackDown
WWE Universal Champion Brock Lesnar vs. WWE Champion AJ Styles

RAW vs. SmackDown
WWE Intercontinental Champion Seth Rollins vs. WWE United States Champion Shinsuke Nakamura

RAW vs. SmackDown
RAW Women’s Champion Ronda Rousey vs. SmackDown Women’s Champion Becky Lynch

RAW vs. SmackDown
RAW Tag Team Champions The Authors of Pain (Akam, Rezar) vs. SmackDown Tag Team Champions The Bar (Cesaro, Sheamus)

RAW vs. SmackDown: 5-on-5 Men’s Traditional Elimination Match
Braun Strowman, Dolph Ziggler, Drew McIntyre, TBA, TBA (Kapitan drużyny: Baron Corbin) vs. Shane McMahon, Daniel Bryan, The Miz, Samoa Joe, Rey Mysterio (Dwóch kapitanów: Miz & Bryan)

RAW vs. SmackDown: 5-on-5 Women’s Traditional Elimination Match
TBA, TBA, TBA, TBA, TBA Kapitan drużyny: Alexa Bliss) vs. Naomi, Sonya Deville, Asuka, Carmella, TBA (Kapitan: Nieznany)

RAW vs. SmackDown: 5-on-5 Tag Team Traditional Elimination Match
TBA, TBA, TBA, TBA, TBA vs. The Usos, The New Day, TBA, TBA, TBA (Kapitanowie: The Usos)