Uwaga na Spoilery! The Miz opowiada o swojej karierze, Matt Riddle wciąż rozmawia z WWE, Zaktualizowana karta TakeOver w Brooklynie

» The Miz udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard, w którym wypowiedział się na temat swojej kariery:

”Kiedy po raz pierwszy pojawiłem się w WWE, ludzie myśleli, że zostanę zwolniony w ciągu trzech miesięcy. Nikt mnie nie polubił, nikt mnie nie chciał bez względu, czy patrzysz na fanów, czy ludźmi z zaplecza. Dzięki ciężkiej pracy oraz poświęceniu udowodniłem, że wszyscy są w błędzie, a ja jestem złym facetem. Rozpocząłem swój The Real World i nikt nie przypuszczał, że cokolwiek dojdzie do skutku, tworzę własne filmy, jestem gwiazdą WWE, a teraz mam swój program z moją żoną”.

» EVOLVE Champion Matt Riddle udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym potwierdził swoje ostatnie rozmowy prowadzone z oficjelami World Wrestling Entertainment oraz New Japan Pro Wrestling:

”Jestem w ciekawej sytuacji – powiedział Riddle. Nie mogę niczego oficjalnie potwierdzić. W ostatnim czasie prowadziłem rozmowy z przedstawicielami World Wrestling Entertainment oraz prezesem New Japan Pro Wrestling. Jestem pewien miejsca, w którym się znajduję w świecie profesjonalnego wrestlingu”.

» WWE NXT General Manager William Regal potwierdził, że w trakcie WWE NXT TakeOver w Brooklynie odbędzie się kilka dodatkowych konfrontacji z udziałem takich gwiazd jak Ricochet, Adam Cole, Tyler Bate, Trent Seven, Roderick Strong, Kyle O’Reilly, EC3 oraz The Velveteen Dream. Tak prezentuje się aktualna karta TakeOver:

NXT Women’s Title Match
Kairi Sane vs. Shayna Baszler

NXT Tag Team Title Match
Tyler Bate and Trent Seven vs. Roderick Strong and Kyle O’Reilly

NXT North American Title Match
Ricochet vs. Adam Cole

Single Match
EC3 vs. The Velveteen Dream