Ambulance Match na Payback?, Rob Gronkowski w WWE?, Drew McIntyre o powrocie do NXT, Gwiazdy NXT w głównym rosterze WWE

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że podczas najbliższej gali WWE PPV Payback 30 kwietnia odbędzie się starcie z udziałem Romana Reignsa i Brauna Strowmana na zasadzie Ambulance lub Stretcher Matchu.
Według Was, który rodzaj stypulacji byłby odpowiedni do tej rywalizacji?

» Zwycięzca tegorocznego Andre The Giant Memorial Battle Royal, Mojo Rawley w wywiadzie udzielonym dla portalu TMZ.com wyjawił, że jego najlepszy przyjaciel Rob Gronkowski podpisze kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment oczywiście po zakończeniu swojej przygody z NFL.

» Drew McIntyre za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojego powrotu do WWE NXT. Warto wspomnieć o tym, że ostatni raz w rozwojówce pojawił się w lipcu 2012 roku, gdzie wziął udział w turnieju Gold Rush, ale już w pierwszej rundzie został pokonany przez pierwszego mistrza w historii, czyli Setha Rollinsa:

» Pomimo dołączenia byłych gwiazd WWE NXT do głównego rosteru pojawią się oni w tym tygodniu na live eventach NXT, które będą ich pożegnaniem z rozwojówką. Shinsuke Nakamura, Tye Dillinger oraz The Revival od przyszłego tygodnia staną się pełnoprawnymi członkami głównego rosteru WWE.