Uwaga na Spoilery! Debiut Shinsuke Nakamury w głównym rosterze, Incydent z udziałem Jeffa Hardy’ego, Wydarzenia po Payback, Pożegnanie na Payback

» Podczas wczorajszej gali Payback Michael Cole ogłosił, że 21 maja na gali BackLash w ringu zadebiutuje Shinsuke Nakamura, który najprawdopodobniej w swojej pierwszej oficjalnej walce w głównym rosterze zmierzy się z Dolphem Zigglerem. Warto dodać, że panowie od dłuższego czasu walczą ze sobą w dark matchach po niebieskiej tygodniówce.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że WWE RAW tag team champion Jeff Hardy stracił zęba podczas wczorajszej gali Payback w momencie, kiedy zainkasował big boota od Sheamusa. W poniższym wideo przedstawiamy Jeffa, który natychmiast udał się na zaplecze na przegląd zębów 😛

» Po zejściu wczorajszej gali Payback z anteny otrzymaliśmy brawl z udziałem Brauna Strowmana i Romana Reignsa, który niemal w stu procentach przypominał segment z jednego z odcinków Monday Night RAW jednak ostateczny rezultat był zupełnie odwrotny:

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy pożegnanie RAW GM Kurta Angle z nowym mistrzem Stanów Zjednoczonych Chrisem Jericho, który zasili niebieski brand: