Walka rewanżowa o pas WWE na Hell in a Cell?, Roman Reigns kolejnym Grand Slam Championem?, Gwiazdy na gali Northeast Wrestling, Przygotowania Johna Ceny

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że na gali PPV Hell in a Cell prawdopodobnie dojdzie do walki rewanżowej o WWE Championship z udziałem obecnego mistrza Jindera Mahala oraz Shinsuke Nakamury, który najprawdopodobniej opuści galę z tytułem na rękach. Czy chcielibyście zobaczyć zwycięstwo Shinsuke Nakamury?

» Według najnowszych doniesień były członek The Shield, Roman Reigns na najbliższej gali WWE PPV ma zostać kolejnym Grand Slam Championem, ponieważ oficjele chcą, aby zmierzył się on z The Mizem i odebrał gwieździe Hollywood tytuł Interkontynentalny. Myślicie, że The Big Dog będzie kolejnym członkiem listy GSC?

» Tymczasem w internecie pojawiło się zdjęcie, na którym znajduje się obecny WWE Superstar Chris Jericho oraz były mistrz wagi ciężkiej Rey Mysterio. Panowie w zeszłym tygodniu pojawili się razem na gali organizowanej przez federację Northeast Wrestling:

Zdjęcie użytkownika The 434.

» Na oficjalnym kanale The Bella Twins na YouTubie pojawił się materiał wideo z udziałem 16-krotnego mistrza WWE Johna Ceny, który wykonuje ćwiczenia przygotowawcze do powrotu na Monday Night RAW: