Uwaga na Spoilery! Wielki powrót na SmackDown Live, Kto kolejnym rywalem Jindera Mahala?, Ricochet o swojej przyszłości, James Storm o Global Force Wrestling, Porażka Neville’a

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live niespodziewanie do federacji powrócił były mistrz Stanów Zjednoczonych Chris Jericho, który tego samego dnia stanął przed ogromną szansą na odzyskanie czegoś co utracił. Chris wziął udział w trzyosobowej walce wieczoru, z której zwycięsko wyszedł AJ Styles i to właśnie ten zawodnik został nowym mistrzem:

» Portal PWInsider.com informuje o tym, że w przyszłym tygodniu na SmackDown Live odbędzie się starcie z udziałem 16-krotnego mistrza WWE Johna Ceny oraz byłego mistrza WWE NXT Shinsuke Nakamury o miano pretendenta do pasa WWE, który aktualnie jest w posiadaniu Jindera Mahala. Zwycięzca tego starcia wystąpi na najbliższej gali PPV i stanie przed szansą na zdobycie pasa.

» Ricochet niedawno udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard, w którym wypowiedział się na temat swojej przyszłości:

”Staram się być wszechstronnym zawodnikiem. Jeśli wrzucisz mnie do jednego ringu z Zackiem Sabre to będę z nim walczył. Umieścicie mnie w ringu z Chrisem Hero, czy Samim Callihanem – cóż to dla mnie żaden problem. Ja po prostu robię to co potrafię najlepiej. Czuję, że najlepsze dopiero przede mną. W ciągu mojej 14-letniej karierze miałem okazję zmagać się z największymi gwiazdami na świecie, jednak najbardziej cieszę się ze spotkania z Reyem Mysterio, to on otworzył mi drzwi”.

» James Storm udzielił wywiadu dla Sporting News, w którym wypowiedział się na temat swojej pracy w Global Force Wrestling:

”Aktualnie nie ma znaczenia z kim przychodzi mi się mierzyć, gdyż za każdym razem robię to o co do mnie należy. Znam swoje miejsce w hierarchi, a wrestling jest dla mnie fizyczną zabawą. Mam nadzieję, że moja przygoda z Global Force Wrestling będzie rozwijała się bardzo obiecująco”.

»Podczas wczorajszego odcinka WWE 205 Live Cruiserweight Champion Neville został pokonany przez Ariya Daivariego po tym jak uwagę mistrza rozproszył obecny w loży komentatorskiej jego rywal Akira Tozawa: