The Authors of Pain rozstali się z menadżerem?, Rola Paige w WWE, Odpowiedź Impact Wrestling na komentarz Kurta Angle

» Mike Rome przeprowadził wywiad z The Authors of Pain, w którym panowie wypowiedzieli się na temat swojego wczorajszego zwycięstwa nad Rhyno i Heathem Slaterem. Akam powiedział, że nie chodzi tutaj o Paula Elleringa, ale raczej o to w jaki sposób zniszczyli pierwszych mistrzów tag teamowych SmackDown. Następnie Ellering podszedł do nich i zapytał o to, co robią, ponieważ on wymyślił sposób na zwycięstwo w Dusty Rhodes Tag Team Classic oraz NXT Tag Team Championship. Rezar stwierdził, że nie chodzi o Paula, ponieważ jego rozdział z NXT się zakończył:

» Portal PWInsider.com twierdzi, że była Divas Champion Paige będzie częścią obsady Total Divas, a także będzie pełnić rolę trenera w WWE Performance Center, które znajduje się w Orlando. Był to ostatni występ telewizyjny Paige, więc nie wiadomo co stanie się z Absolution(Mandy Rose & Sonya Deville).

» Podczas jednego z segmentów na Monday Night RAW, Kurt Angle wypowiedział kilka ciekawych słów odnośnie Kevina Owensa oraz Samiego Zayna, którzy według niego powinni zostać zatrudnieni przez TNA. Ten segment spowodował odpowiedź ze strony Impact Wrestling: