Oświadczenie WWE w sprawie Paige, Wywiad z Nia Jax i Ember Moon po RAW, Czy Seth Rollins przejdzie na SmackDown Live?

» Niespodziewanie na Monday Night RAW, Paige poinformowała o przejściu na emeryturę. WWE wydało oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

”Paige wycofuje się z rywalizacji na ringu. Powołując się na względy muzyczne, Paige podjęła trudną decyzję o wycofaniu się z profesjonalnego wrestling po czterech latach pobytu w WWE.W emocjonalnym przemówieniu wrestlerka podziękowała Danielowi Bryanowi za inspirację oraz pokazanie jej, że wszystko jest możliwe. Przebojowa supergwiazda, która zdobyła Divas Championship w swoim debiucie na Monday Night RAW”.

» W poniższym materiale wideo Mike Rome przeprowadził wywiad z Ember Moon oraz RAW Women’s Champion Nia Jax po ich zwycięstwie odniesionym nad Mickie James oraz Alexą Bliss. Nia powiedziała, że jest szczęśliwa, ponieważ nie ma wątpliwości do tego, iż Ember pojawiła się na RAW, aby oczarować fanów wrestlingu oraz pokonać rywalki. Była NXT Women’s Champion powiedziała, że jest podekscytowana przejście z NXT na RAW, gdzie rozpoczyna się jej nowa historia:

» WWE Intercontinental Champion Seth Rollins udzielił wywiadu dla WWE, w którym wypowiedział się na temat możliwego dołączenia na SmackDown Live podczas przyszłotygodniowego Superstar ShakeUp. Następnie dodał, że pewnie czeka nas wiele niespodzianek i jeśli chodzi o potencjalnego przeciwnika, to chciałbym się zmierzyć z WWE Championem AJ Stylesem.