Występ Kane’a i The Undertakera na Hell in a Cell, The New Day komentują walkę na SmackDown, Kobiety WWE promują Total Divas

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy Top 10 Hell in a Cell Invaders. W kolekcji znalazły się takie postacie jak Chris Jericho, który pomógł swojemu byłemu przyjacielowi Kevinowi Owensowi oraz Kane włamujący się do klatki tylko po to, aby zaatakować The Undertakera:

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy WWE SmackDown Tag Team Champions The New Day(Kofi Kingston, Big E, Xavier Woods) komentujących starcie pomiędzy Rusev Day i The Bar. W ostatecznym rozrachunku Rusev i Aiden English pokonali swoich rywali, dzięki czemu staną przed szansą na zdobycie tytułów mistrzowskich na dzisiejszej gali WWE PPV Hell in a Cell. Pojedynek Rusev Day z The New Day będzie miał miejsce w kickoffie poprzedzającym główną galę:

» Natalya, Nia Jax oraz Lana pojawili się w programie Good Day New York w celu promowania ósmego sezonu Total Divas, którego premiera będzie miała miejsce w najbliższą środę na E! o godzinie 20:00.