Hulk Hogan inspiracją dla Johna Ceny?, Keith Lee przechodzi ciężki okres w życiu, Andrade “Cien” Almas wciąż ma strój La Sombry

» “Free Agent” John Cena podczas swojej obecności na MegaCon wypowiedział się na temat wrestlera, który był dla niego inspiracją:

”Gdy byłem młodym człowiekiem, to w szczególności przyglądałem się Hulkowi Hoganowi. W teraźniejszości inspiruje mnie tak wiele osób. Wiem, jak ciężko jest być gwiazdą WWE, więc każdy, kto potrafi to zrobić, jest dla mnie inspiracją. Z biegiem lat staram się wydobywać z supergwiazd, to co najlepsze. Mogę tutaj podać takie nazwiska jak: Kevin Owens, Seth Rollins, AJ Styles, Dean Ambrose, Roman Reigns, CM Punk oraz Daniel Bryan. To są faceci z teraźniejszości, którzy mnie zainspirowali”.

» Keith Lee ma wiele powodów do dumy. Jego ciężka praca na scenie niezależnej zaowocowała podpisaniem kontraktu z federacją World Wrestling Entertainment, dzięki czemu będzie mógł występować w NXT. Wygląda na to, że wrestler przechodzi ciężki okres o czym informuje na swoim Twitterze:

”To był wyjątkowo ciężki tydzień. Fizycznie. Psychicznie. Emocjonalnie. Zachowajcie moją rodzinę w myślach. Proszę i dziękuję.”.

» Andrade “Cien” Almas przed przybyciem do federacji World Wrestling Entertainment nosił maskę i występował jako La Sombra. Mimo iż SmackDown Star nie nosi już maski, to wciąż ma ze sobą swój strój, ponieważ nigdy nie wiadomo, jaka przyszłość czeka go w WWE i być może dawne wdzianko będzie mu potrzebne.