Keith Lee podpisał kontrakt z WWE, Jeff Hardy przeszedł do historii WWE, Mark Henry chwali WWE IC Championa Setha Rollinsa

» Portal internetowy PWTorch informuje, że Keith Lee podpisał kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment i wkrótce uda się do Performance Center. Bilety na pożegnalny event PWG Bask In His Glory są już w sprzedaży i odbędzie się on 25 maja. Podczas tego wydarzenia przeciwnikiem Keitha Lee będzie Tylera Bateman. W poniższym materiale wideo przedstawiamy listę 30 najlepszych akcji w wykonaniu nowego nabytku WWE.

» Po gali WWE Greatest Royal Rumble dowiedzieliśmy się, że obecny WWE United States Champion Jeff Hardy stał się jedynym wrestlerem, który posiadał w swoim dorobku takie mistrzostwa jak: WWE Title, World Heavyweight Title, WWE Intercontinental Title, WWE United States Title, World Tag Team Titles, RAW Tag Team Titles, WWE European Title, WWE Hardcore Title oraz WWE Light Heavyweight Title.

» WWE Star Mark Henry wystąpił w najnowszym odcinku Busted Oper, w którym wypowiedział się na temat Setha Rollinsa:

”Nie tylko myślę, ale wiem, że Seth Rollins należy do najlepszych wrestlerów. Jest on dla mnie jednym z najbardziej ekscytujących facetów w wrestlingu. Wydaje mi się, że on będzie jednym z najlepszych WWE Hall of Famerów, którzy mogą w przyszłości otrzymać to wyróżnienie. On posiada wszystko, aby dominować w WWE oraz potrafi dotrzeć swoją postawą do każdego fana, co jest bardzo ważne w naszej branży”.