WrestleMania 33 bez Setha Rollinsa, The Hardys w WWE?, WWE Womens Tournament, Alberto Del Rio mistrzem BLW

» Portal PWInsider.com donosi, że były WWE Champion Seth Rollins drugi raz z rzędu nie weźmie udziału w najważniejszej gali roku WrestleManii, a powodem tego jest uraz, którego nabawił się w wyniku ataku ze strony ”Destroyera Triple H”, Samoa Joe. Wkrótce z pewnością Seth wyda oficjalny komunikat odnośnie swojej sytuacji.

» W tym tygodniu wygasają kontrakty braci The Hardys i wszystko wskazuje na to, że nie zostaną one przedłużone przez przedstawicieli TNA. Czy chcielibyście zobaczyć Jeffa i Matta ponownie do WWE?

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku podcastu Wrestling Observer Radio wyjawił, że oficjele WWE rozpoczęli prywatne rozmowy z kobietami ze sceny niezależnej, które wezmą udział w pierwszym turnieju WWE Womens, o którym jakiś czas temu wspominał WWE COO Triple H.

» Były WWE Superstar Alberto Del Rio pokonał Mr.Andersona i został pierwszym Big League Wrestling Heavyweight Championem podczas inauguracyjnego eventu ”Inception”, którego gospodarzem była federacja Big League Wrestling. Poniżej przedstawiamy zdjęcie z tego wydarzenia: