Gwiazda odchodzi z TNA, Mark Andrews o TNA, Kurt Angle odnośnie Lindy McMahon, Zapowiedź Honor Rising #2

» Drew Galloway za pośrednictwem Twittera poinformował, że nie przedłużył kontraktu i rozstał się z federacją Total Nonstop Action:

Warto dodać, że Drew Galloway zadebiutował na Impact Wrestling we styczniu 2015 roku podczas eventu w Glasgow. Podczas swojej przygody z TNA zdobył: TNA World Heavyweight Championship oraz Impact Grand Championship.

» Uczestnik turnieju WWE United Kingdom Mark Andrews udzielił wywiadu dla strony WrestleZone.com, w którym wypowiedział się na temat swojej przygody z TNA:

”Świetnie się bawiłem. Dzięki przygodzie z TNA byłem najbardziej doświadczonym wrestlerem w turnieju WWE United Kingdom. Przez kilka ostatnich lat moja przygoda z wrestlingiem głównie opierała się na występach w Ameryce, więc wymagania tutejszych fanów nie były mi obce. Jestem wdzięczny przedstawicielom TNA za wszystko co od nich otrzymałem”.

» Przyszły WWE Hall of Famer Kurt Angle w rozmowie dla TMZ Sports wypowiedział się na temat Lindy McMahon i jej relacji z Donaldem Trumpem:

”Ona doskonale wie na czym polega biznes, ale nie zapominajcie o tym, że Linda McMahon oraz Vince aż czterokrotnie bankrutowali. Mimo wszystko byli w stanie się odbić od dna i stworzyć firmę, której dochody przekraczają najśmielsze marzenia. Każdy uczy się na błędach, więc Donald Trump powinien cieszyć się, że może liczyć na poparcie ze strony McMahonów”.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas drugiego dnia eventu NJPW & ROH Honor Rising:

(1) David Finlay & Kushida vs. Jado & Silas Young

(2) Ryusuke Taguchi, Tiger Mask, Jushin Thunder Liger, Dalton Castle & Delirious vs. Tetsuya Naito, Evil, Bushi, Sanada & Hiromu Takahasi [Los Ingobernables de Japon]

(3) War Machine vs. Guerrillas of Destiny [Bullet Club]

(4) Juice Robinson, Hiroshi Tanahashi & Jay Lethal vs. Hangman Page, Yujiro Takahashi & Bad Luck Fale [Bullet Club]

(5) Hirooki Goto vs. Punisher Martinez for the Never Openweight Championship

(6) Adam Cole vs. Yoshi-Hashi for the ROH World Championship

(7) Kazuchika Okada, Will Ospreay & The Briscoes [Chaos] vs. Kenny Omega, Cody Rhodes & The Young Bucks [Bullet Club]